Новини

З 15 квітня по 30 травня 2024 року у Вовчицькій гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області буде проводитись зарахування учнів до закладу освіти на 2024-2025 навчальний рік.

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

В умовах військової агресії рф прослідковується суттєве збільшення кількості та зростання складності кібератак на електронні інформаційні ресурси державних підприємств, установ та об’єктів критичної інфраструктури (далі - OKI), що може призвести до витоку стратегічно важливої інформації, яка циркулює в комп’ютерних мережах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, OKI та призвести до порушення їхнього сталого функціонування.З метою усунення причин та умов, що можуть виразитись у загрозах національній безпеці України необхідно дотримуватися рекомендацій, викладених в листі Служби Безпеки України від 21 лютого 2024 року № 5/3/1-1997 «Щодо протидії можливому витоку інформації».

31 січня 2024 року о 12:30 в приміщенні спортивної кімнати Вовчицької гімназії відбудуться змагання команд 4-7 класів з черліденгу.
Адміністрація гімназії

Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт - інформаційний, тому кожен з нас повинен навчитися протидіяти фейковим (шахрайським) ресурсам .

16 серпня 2023 о 15:22 | Кутенес М. С. | немає коментарів

З метою узагальнення результатів І (початкового) етапу моніторингового дослідження впровадження Програми національного виховання у Вовчицькій гімназії, з 28 березня по 14 квітня 2023 року адміністрацією гімназії було про¬ведено моніторинг ставлень до цінностей учнів 5-9-х класів за такими критеріями: родинні цінності, національні цінності, загальнолюдські цінності, громадянські цінності, особисті цінності, духовні цінності, екологічні цінності.

16 квітня 2023 о 13:23 | Кутенес М. С. | немає коментарів

З 17 квітня по 30 травня 2023 року у Вовчицькій гімназії Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області буде проводитись зарахування учнів до закладу освіти на 2023-2024 навчальний рік.

14 квітня 2023 о 12:54 | Кутенес М. С. | немає коментарів

З метою оцінки якості онлайн уроків, проведених у першому семестрі 2022-2023 навчального року та напрацювання рекомендацій щодо вдосконалення своєї діяльності 29 листопада 2022 року було проведено відкрите опитування батьків "Оцінка якості дистанційного навчання".

30 листопада 2022 о 18:36 | Кутенес М. С. | немає коментарів

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та 80-річчя УПА просимо всіх учасників освітнього процесу ознайомитися з інформаційними матеріалами та презентацією «Голоси боротьби», присвяченими визвольній боротьбі Українського народу, повстанцям та учасницям визвольного руху, які виборювали державність і незалежність, розроблених Українським інститутом національної пам'яті.

18 жовтня 2022 о 22:53 | Кутенес М. С. | немає коментарів

З 30 квітня по 30 травня 2022 року у Вовчицькій гімназії Зарічненської селищної ради  Вараського району Рівненської області буде проводитись зарахування учнів  до закладу освіти на 2022-2023 навчальний рік.

25 квітня 2022 о 09:10 | Кутенес М. С. | немає коментарів

Шановні учні! З 01 квітня 2022 року платформа gios надала безкоштовний доступ до роботи. Далі будемо працювати на цій платформі. Уважно читайте повідомлення у Viber групах щодо реєстрації та консультацій відносно роботи.
Адміністрація гімназії

29 березня 2022 о 10:07 | Кутенес М. С. | немає коментарів

Шановні учасники освітнього процесу!

З 14 березня 2022 року у Вовчицькій гімназії буде відновлено освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Важливо! За 15 хвилин до початку навчання класні керівники будуть здійснювати моніторинг готовності здобувачів освіти до навчання. Прохання учням, всім бути на зв'язку, по можливості повідомляти про зміну місця перебування.

11 березня 2022 о 10:52 | Кутенес М. С. | немає коментарів