Тиждень інформатики

Дата: 1 грудня 2017 о 09:11

Тиждень інформатики у Вовчицькій школі

З 20 по 24 листопада у Вовчицькій ЗОШ І-ІІ ступенів проходив тиждень  інформатики. Завдання тижня -  підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
            Девіз тижня:

Не просто слухати, а чути.

Не просто дивитися, а бачити.
                                               Не просто відповідати, а міркувати.

Дружно і плідно працювати.

Тиждень розпочався з дня відкритих дверей у кабінеті інформатики.
          У програмі дня було заплановано та проведено конкурс комп’ютерних малюнків серед 2 - 4-х класів. Найактивнішими виконавцями комп’ютерних малюнків стали учні: Дячук А., Драка В., Полюхович М. (учні 3 класу); Ковтунович Д., Смаглюк А, Швая А., Мельникович Г. (учні 4 класу); Мельникович О., Швая Є., Масевич І. (учні 2 класу).

У вівторок учні 5 -8 класів взяли участь у конкурсах на швидкість введення та редагування тексту, де учні розвивали практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Переможцями стали: Кутенес Ю. (5 клас), Смаглюк І. (6 клас), Мельникович А. (7 клас), Швая Н. (8 клас).

Учителем Шваєю О.І. у 8 класі було проведено урок-гра «Комп’ютерний турнір», на якому команда «Всезнайки» перемогла.

Середа була присвячена позакласному заходу «Читацький турнір», у якому взяв участь 2 клас. Метою цього заходу було ознайомити дітей з основними поняттями та жанрами у літературі. Під час уроку інформатики у 4 класі вчителем Кузло К.О. було проведено тестування з теми: «Як поводитися з комп’ютером».

У четвер для учнів 2 - 4 класів проводилася інформатична міні-вікторина учнями 9 класу: Кутепес Ганною та Полюхович Любов’ю, на якій звучали цікаві повідомлення, розв’язувалися завдання, проводилися інтелектуальні турніри. Належне місце зайняв і конкурс на кращий комікс з інформатики (8-9 клас). Метою конкурсу було залучення учнів до самостійної творчої діяльності, підвищення їх інтересу до інформатики та предметів, навколо нас.

Переможцями виявились: Смаглюк Марія (8 клас), Швая Надія (8 клас), Дячук Вадим (8 клас), Боричевський Микола (9 клас), Кутепес Ганна (9 клас), Полюхович Андрій (9 клас), Швая Андрій(9 клас).

П’ятниця була відведена на учнівські презентації і проекти з різних предметів. У 5 класі був проведений конкурс-змагання «Інфознайка». Метою заходу було поглибити і розширити знання учнів з інформатики; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення. В конкурсі змагалися команди "Мегабайт" та "Кілобайт". Боротьба була запеклою, і команда "Мегабайт" довела, що вона найкраща, що вони "Інфознайки".
           Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Підготовка учнів до проведення тижня дала їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховувала наполегливість та відповідальність, а також показала  тісний зв'язок вивченого в школі з життям людини. Проведені заходи сприяли згуртуванню класних колективів.

Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.