Міжнародного конкурсу з української мови Імені Петра Яцика

Дата: 8 грудня 2017 о 10:44
173 перегляда

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, вихованню поваги до культури і традицій українського народу, з 09 до 20 листопада 2017 року в школі було проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови Імені Петра Яцика серед учнів школи.

Міжнародного конкурсу з української мови Імені Петра Яцика

У конкурсі взяли участь 59  учнів 3 - 9 класів. Завдання конкурсу були підібрані  згідно з програмовим матеріалом, віковими особливостями учнів та їх творчими здібностями. Журі об’єктивно оцінило роботи учнів і визначило переможців конкурсу та розподілило призові місця між учасниками конкурсу. Результати конкурсу: І місце серед 5 учасників 3 класу здобув Дячук Артем Сергійович, І місце серед 7 учнів 4 класу посіла Швая Софія Юріївна, І місце серед 8 учнів 5 класу здобув Кутенес Юрій Анатолійович,  І місце серед 8 учнів 6 класу  виборов Кутенес Денис Анатолійович,  І місце серед 12 учнів 7 класу посіла Полюхович Вікторія Іванівна,  І місце серед 9 учнів 8 класу здобула  Швая Надія Петрівна, І місце серед 10 учнів 9 класу – Полюхович Любов Миколаївна.

Переможці І етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з  української мови iмeні Петра Яцика показали достатній та високий рівень знань  із рідної мови. Творчі роботи юних мовознавців відзначаються знанням програмового матеріалу, вміннями підбирати синоніми, антоніми, добирати та пояснювати фразеологічні звороти, споріднені слова, позначати будову слова.