Етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».

Дата: 15 січня 2021 о 11:22
104 перегляда

31 грудня 2020 року серед учнів нашої школи було проведено шкільний відбірковий етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».

Етноконкурс «Вифлеємська зірка»

З  метою   залучення   учнівської    молоді   до    вивчення    та популяризації   кращих зразків українського народного мистецтва та збереження   традицій,  стародавніх звичаїв українського народу,   виховання    естетичних смаків та урізноманітнення дозвілля талановитої   молоді, 31 грудня  2020 року серед учнів нашої школи було проведено шкільний відбірковий етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок,  різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».

У зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною проведення масових заходів, конкурс проходив в дистанційному   режимі. Для  участі в даному конкурсі учні підготували виступи, зняли їх на відео та надали відеозаписи конкурсних пісень на розгляд журі.

Конкурсній комісії були представлені  виступи 7 солістів,  двох дуетів, двох  тріо та трьох гуртів. Членами журі враховувалися  оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант, чистота інтонування, культура виконавської і сценічної майстерності,
відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям, якість музичного супроводу,  дотримання технічних
  вимог.

Переможцями етноконкурсу в номінації «Солісти»  за рішенням журі було визначено

Шваю Н, ученицю 7 класу  (І місце), Вишневську  А. та Мельникович І.,  учениць 3 класу (ІІ місця), Мельниковича О. (ІІІ місце).

Переможцями в номінації «Ансамблі, гурти, хорові та фольклорні колективи»  визначено дует «Зірочки» (Швая Є. та Масевич І., учениці  5 класу) (І місце), гурт «Дівчата» (Богут А., Богут М., Вишневська А., учениці 3 класу та Богут В., учениця 4 класу (ІІ місце).

Шляхом голосування членами журі найкращим виступом  було обрано колядку «На Різдво Христове» у виконанні дуету дівчат 5 класу, які будуть представляти школу на обласному етапі етноконкурсу колядок, щедрівок,  різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».