Всесвітній день водно-болотних угідь

Дата: 26 лютого 2018 о 14:02

Про відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

З метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь з 30 січня по  та 3 лютого у нашій школі проходили заходи, проведені  до Всесвітнього дня водно-болотних угідь, які пройшли  під девізом  «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст». Проведення заходів було розпочато 30січня тематичною лінійкою «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст», під час якої було оголошено про  проведення в школі днів Водно-болотних  угідь,  проінформовано учнів  про Рамсарську конвенцію та оголошено план  заходів, приурочених цій події,  які будуть проводитись в школі. В ході  інформаційної  кампанії було організовано перегляд відеофільму «Водно-болотні угіддя: флора і фауна» (серед учнів 1-5  класів), конкурс плакатів  «За чисте болото», конкурс природоохоронних знаків «Бережи болото!», конкурс мейк-апу «Водно-болотні угіддя» (серед учнів 6-9 класів);класними керівниками було проведено такі виховні тематичні заходи: бесіда «Болото – дім рідкісних тварин і рослин» (у 1 класі); бесіда «Цікаві факти про водно-болотні угіддя» (у 2 класі);екологічний проект «Вода – безцінне багатство. Бережіть її!» (у 5 класі);усний журнал «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього» (у 7 класі);інформаційна година «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст» (у 8 класі); заочна подорож «Озера, болота та річки мого краю» (у 9 класі).

В рамках співпраці з дошкільним закладом 1 лютого в ДНЗ «Веселка» було проведено День жителів болота, де проводилась тематична просвітницька робота в ігровій формі серед дошкільнят.

Під час вищевказаних заходів розповідалось про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів і рослин, збереження місцевих видів риб. Всі, без винятку, учні долучилися  до проведених заходів.

За підсумками проведених конкурсів кращий плакат підготували учні 8 класу, кращий мейк-ап–учні 6, 9 класів.